Inwentaryzacja

Oferta pracy dodana przez: N Kaleta Trenkwalder, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: N Kaleta Trenkwalder, w dniu: 2019-07-25

Pełna treść ogłoszenia:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik inwentaryzacji

Obowiązki:

- skanowanie produktów,

- liczenie asortymentu.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach,

- dokładność,

- motywacja do pracy.

Oferujemy:

- umowę zlecenie,

- pracę w dniu 26.07.2019 r.,

- stawkę godzinową 17-19 zł brutto.

Miejsce pracy: Galeria Askana, Gorzów Wielkopolski.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wynagrodzenie: 17-19 zł brutto/h

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGorzów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty