Pomocnik spawacza

Oferta pracy dodana przez: K Herasymchuk Simaconsulting, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: K Herasymchuk Simaconsulting, w dniu: 2021-08-03

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego klienta, który jest producentem konstrukcji stalowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków
  • szlifowanie powierzonych elementów stalowych
  • dbałość o porządek i czystość stanowiska pracy
Poszukiwane kompetencje
  • znajomość rysunku technicznego

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ubezpieczenie zdrowotne

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wynagrodzenie: 4000 brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 790200760, E-mail: k.piatek@simaconsulting.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGorzów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty