Spawacz 135/136 - praca od zaraz!

Oferta pracy dodana przez: Nmaculewicz Lsj, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Nmaculewicz Lsj, w dniu: 2021-08-02

Pełna treść ogłoszenia:

Jeśli szukasz stabilnej i rozwojowej firmy, to znaczy, że dobrze trafiłeś! Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w produkcji konstrukcji stalowych, usytuowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby na stanowisko Spawacza.

Zakres obowiązków:

  • Spawanie konstrukcji stalowych
  • Pracę na podstawie rysunku technicznego
  • Sprawdzenie jakości spawów
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz stanowisko pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze metodą MAG 135 i/lub 136
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność szlifowania
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (sporadycznie 3 zmiany)

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z bogatym pakietem premii (miesięcznych i rocznych), dodatków urlopowych i nagród
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia, programy rozwoju miękkich kompetencji, szkolenia językowe
  • Dobrą, pełną szacunku atmosferę pracy, docenienie zaangażowania każdego pracownika, wsparcie i rozwój
  • Legalizację pobytu (dotyczy cudzoziemców)
  • Możliwość zamieszkania w kwaterach pracowniczych
  • Dodatek za dojazd do pracy (dotyczy pracowników spoza Kostrzyna nad Odrą)

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48789279737

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGorzów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty