Inżynier Ofert i Kosztorysowania

Oferta pracy dodana przez: Natalia Skornicka, w dniu: 2019-10-27

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego Klienta - producenta, posiadającego nowoczesny park maszynowy, który działa na rynku od kilkunastu lat, poszukujemy Specjalistów na stanowisko Inżynier Ofert i Kosztorysowania
Miejsce pracy: Słubice
Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów na podstawie otrzymanych zapytań i sporządzonych kalkulacji
- Ocena zapytań ofertowych pod względem wykonalności i procesu produkcyjnego
- Planowanie przebiegu procesu produkcyjnego, kontroli, metod wykonania, możliwości zastosowania materiałów i podzespołów
- Definiowanie zagrożeń i wąskich gardeł produkcyjnych
- Optymalizowanie i racjonalizowanie już realizowanych produktów
- Sporządzanie kalkulacji powykonawczych z analizą odchyleń i planem poprawy
- Współudział w opracowywaniu studium wykonalności produktu, planów pracy
Wymagania:
- 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w firmach produkcyjnych o międzynarodowym środowisku)
- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
- Umiejętność pracy na systemach ERP w zakresie planowania produkcji
- Znajomość przebiegu procesu produkcyjnego w branży obróbki metalu
- Znajomość zagadnień kalkulacji produktów, kosztorysów i wycen oraz sporządzania ofert handlowych
- Dobra znajomość projektowania i sporządzania rysunków technicznych
- Umiejętność projektowania w Autocad lub innym programie
- Dobra znajomość języka angielskiego
Klient oferuje:
- Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy oraz zarządzanie wskazanym obszarem działania
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa plus premia uznaniowa) wraz z dodatkami
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop), w tym dostęp do samochodu służbowego
- Przyjazne środowisko pracy
- Wsparcie dla osób zainteresowanych relokacją - pakiet relokacyjny
- Cykl szkoleń
- Benefity: bony na święta, fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: natalia.skornicka@grafton.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGorzów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty