Specjalista do Spraw Sourcingu

Oferta pracy dodana przez: Natalia Skornicka, w dniu: 2019-08-13

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego Klienta - producenta, posiadającego nowoczesny park maszynowy, który działa na rynku od kilkunastu lat, poszukujemy fachowca na stanowisko Specjalisty ds. Sourcingu

Miejsce pracy: Słubice

Zakres obowiązków:
- Poszukiwanie nowych i alternatywnych dostawców oraz renegocjowanie umów z dostawcami
- Uzyskiwanie oszczędności kosztów zakupów
- Wybór dostawców dla nowych biznesów
– Uczestniczenie w przygotowywaniu wycen dla nowych projektów
- Zarządzanie bazą dostawców (polskich i zagranicznych)
- Analiza rynku dostawców w danym obszarze asortymentowym
- Sporządzanie raportów i zestawień
- Dokonywanie okresowej oceny dostawców-audyt dostawców
- Stworzenie procedury zakupowej

Wymagania :
- 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w firmach produkcyjnych o międzynarodowym środowisku)
- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
- Umiejętności organizacyjne
- Umiejętności negocjacyjne
- Zdolność sprawnej analizy i myślenia systemowego
- Konsekwencja, samodzielność w działaniu
- Gotowość do częstych podróży służbowych

Klient oferuje:
- Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy oraz zarządzanie wskazanym obszarem działania - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa plus premia uznaniowa) wraz z dodatkami - Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop), w tym dostęp do samochodu służbowego - Przyjazne środowisko pracy - Wsparcie dla osób zainteresowanych relokacją - pakiet relokacyjny - Cykl szkoleń - Benefity: bony na święta, fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: natalia.skornicka@grafton.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGorzów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty