KIEROWNIK MAGAZYNU

Oferta pracy dodana przez: Hr Sunday Natural, w kategorii: Logistyka i transport

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Hr Sunday Natural, w dniu: 2021-04-09

Pełna treść ogłoszenia:

Sunday Natural International Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma z branży suplementów diety i zdrowej żywności. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy:

Docelowo SKWIERZYNA tymczasowo Gorzów Wielkopolski.

Firma obecnie jest w trakcie budowy nowoczesnego magazynu w Skwierzynie (30 km od Gorzowa Wielkopolskiego), do momentu zakończenia budowy magazyn tymczasowy magazyn zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolski.

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zadania:

  • Planowanie strategiczne i zarządzanie logistyką, magazynem i transportem,
  • Zarządzanie, koordynacja i optymalizacja wszystkich procesów ze szczególnym naciskiem na zamówienia klientów,
  • Dbanie o wyniki: finansowe, operacyjne i wydajnościowe projektu,
  • Planowanie i koordynowanie przepływu towarów z zachowaniem zgodności rejestrów magazynowych ze stanem faktycznym, prawidłowe ich uzupełnianie, dbanie o bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • Planowanie i koordynowanie terminów dostaw, rejestrowanie, przyjmowanie i rozliczanie,
  • Planowanie i koordynowanie transportu, optymalizacja kosztów, dążenie do wzrostu wydajności,
  • Nadzór nad podległym zespołem pracowników, koordynowanie pracy magazynu (szkolenie i integrowanie swojego zespołu),
  • Prowadzenie rekrutacji nowych członków zespołów,
  • Nadzorowanie prac administracyjno - biurowych w tym koordynacja korespondencji,
  • Ścisła współpraca z  biurem rachunkowym, innymi działami i podwykonawcami firmy,
  • Przestrzeganie przepisów i standardów bezpieczeństwa oraz kontrola ich stosowania przez podległych pracowników,
  • Przestrzeganie obowiązującego prawa, przepisów, wymogów ISO i innych.
  • Koordynacja innych prac niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania magazynu.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenia zawodowe min. 5-letnie na stanowisku kierownika magazynu / logistyki,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office lub/i Google Documents,
  • Znajomość standardowego oprogramowania logistycznego,
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy nad wieloma projektami jednocześnie.
  • Umiejętność pracy w zespole, planowanie i organizacja pracy swojej oraz podległego zespołu,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań i wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),
  • Praca jednozmianowa,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowani kandydaci proszeni są o przesłanie swojego CV na adres hr@sunday-natural.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: hr@sunday-natural.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGorzów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty