MAGAZYNIER

Oferta pracy dodana przez: Hr Sunday Natural, w kategorii: Produkcja

MAGAZYNIER

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Hr Sunday Natural, w dniu: 2021-03-14

MAGAZYNIER

Pełna treść ogłoszenia:

Sunday Natural International Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma z branży suplementów diety i zdrowej żywności, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

MIEJSCE PRACY:

Docelowo SKWIERZYNA tymczasowo Gorzów Wielkopolski.

Firma obecnie jest w trakcie budowy nowoczesnego magazynu w Skwierzynie (30 km od Gorzowa Wielkopolskiego), do momentu zakończenia budowy magazyn zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolski.

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 1.03.2021

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie, rejestrowanie i kontrolowanie dostaw,

  • Przyjmowanie, rejestrowanie i kontrolowanie ilościowo - jakościowe towaru,

  • Przepakowywanie towarów,

  • rozładunek i załadunek zamówień,
  • Kontrola i synchronizacja przepływu materiałów w określonym obszarze przechowywania,

  • Przetwarzanie wszystkich odpowiednich dokumentów,

  • Tworzenie etykiet do pudełek magazynowych,

  • Praca z programem magazynowym,

  • Pomocnicze prace magazynowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 letnie,

  • Wykształcenie średnie,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane (lub gotowość do ich zrobienia),

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych prac,

  • Umiejętność współpracy, pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Praca w systemie jednozmianowym, poranna zmiana
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowani kandydaci proszeni są o przesłanie swojego CV na adres hr@sunday-natural.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: hr@sunday-natural.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGorzów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty